Forum Rank Progress
Przywitanie - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Przywitanie (/showthread.php?tid=1)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Przywitanie - max - 15-05-2019

(15-05-2019, 10:18)stanisław napisał(a): Dzień dobry wszystkim.  Część z Was kojarzy mnie  z forum bankiera z moich postów. Niektórzy pewnie nie zbyt miło.  Większość pamięta mnie jako "trolla" , kiedy to razem z innymi ( choć nie mam nic z nimi wspólnego ) krytykowałem spółkę, pisząc posty o emisji akcji, dystrybucji, itp.. Osobiście nie uważam się za trol, ale nieważne .   Nie przyszedłem tu by się  w jakiś sposób wybielać. Jednak jeśli ktoś poczuł się przeze mnie wtedy obrażony , to przepraszam.  Postanowiłem zainwestować w spółkę Rank progres i jestem skłonny traktować tę inwestycję długoterminowo.  Na chwilę obecną posiadam nieco pow. 20k . i zamierzam zwiększać swoje posiadanie.  Jeszcze raz witam wszystkich Smile

a owszem , owszem ...nie wszystkim miło się kojarzysz  Angry ale skoro na wejściu zdobyłeś szacunek u Oxi no to trudno , trzeba ci będzie grzechy odpuścić.... Angel ale jakaś pokuta by się przydała bo my nie przepadamy za tymi którzy oczerniają spółkę i wpisy Coma tylko dlatego , że chcą taniej kupić.... Dodgy poleżysz krzyżem 2 godziny i będziemy kwita  Big Grin


RE: Przywitanie - stanisław - 15-05-2019

(15-05-2019, 20:30)max napisał(a):
(15-05-2019, 10:18)stanisław napisał(a): Dzień dobry wszystkim.  Część z Was kojarzy mnie  z forum bankiera z moich postów. Niektórzy pewnie nie zbyt miło.  Większość pamięta mnie jako "trolla" , kiedy to razem z innymi ( choć nie mam nic z nimi wspólnego ) krytykowałem spółkę, pisząc posty o emisji akcji, dystrybucji, itp.. Osobiście nie uważam się za trol, ale nieważne .   Nie przyszedłem tu by się  w jakiś sposób wybielać. Jednak jeśli ktoś poczuł się przeze mnie wtedy obrażony , to przepraszam.  Postanowiłem zainwestować w spółkę Rank progres i jestem skłonny traktować tę inwestycję długoterminowo.  Na chwilę obecną posiadam nieco pow. 20k . i zamierzam zwiększać swoje posiadanie.  Jeszcze raz witam wszystkich Smile

a owszem , owszem ...nie wszystkim miło się kojarzysz  Angry ale skoro na wejściu zdobyłeś szacunek u Oxi no to trudno , trzeba ci będzie grzechy odpuścić.... Angel ale jakaś pokuta by się przydała bo my nie przepadamy za tymi którzy oczerniają spółkę i wpisy Coma tylko dlatego , że chcą taniej kupić.... Dodgy poleżysz krzyżem 2 godziny i będziemy kwita  Big Grin

Generalnie, to gdyby tylko chodziło o to że chcę kupić taniej, to zauważ Max że posty moje pisane były przy wyższych poziomach, a teraz jest taniej i popytu jako tako nie widać. Nie wszystkie tez były oczerniające, bowiem post " Umiejetna dystrybucja trwa"  raczej się z prawda nie mijał  Wink  i póki co jest chyba aktualny. Zauważ też, że nikogo też pierwszy nie obraziłem . Ale naprawdę nie chciał bym wracać do tego co było. Tak jak ktoś tu już napisał.. "na zaufanie trzeba sobie zapracować " a Comrtrader był tym którego w jakiś sposób chciałem sprowokować, obserwować , sprawdzić.  Zyskał moje zaufanie  po potwierdzonych informacjach, a ja podjąłem decyzję o zakupie .  Temat chciał bym uznać za zamknięty. Naprawdę.  2 godziny  by leżeć krzyżem za moje "grzechy" uważam stanowczo za mało Cry Cry Cry i oczywiście obiecuję wypełnić  pokutę  Big Grin



RE: Przywitanie - Pawel - 15-05-2019

Bez wątpienia dystrybucja była. Czy umiejętna? To pojęcie względne, moim zdaniem cwaniacka żeby nie powiedzieć egoistyczna. Generalnie razi mnie otępienie giełdowe, indywidualizm i buta. No, ale wracając do Twojej dystrybucji to pewien fundusz umówił się z nami na sprzedaż akcji określonej ilosci po określonej cenie. Po transakcji okazało się, że opchał w rynek znacznie więcej wywołując efekt kuli śnieżnej. I tak właśnie wylądowaliśmy w miejscu gdzie jesteśmy. Ma to swoje dobre strony jak np. powitanie Stasia...?


RE: Przywitanie - stanisław - 15-05-2019

Cały czas dowiaduję się czegoś nowego..


RE: Przywitanie - Comtrader - 15-05-2019

(15-05-2019, 21:31)stanisław napisał(a): Cały czas dowiaduję się czegoś nowego..

U nas na forum jest pełna demokracja. 
Każdy ma prawo do własnego postrzegania i poglądów. 
Ty Stanisławie również.
Wszelkie uwagi i przemyślenia są cenne - a najcenniejsze te szczere.
W jakimś sensie rzeczywiście można uznać, że przejmowaliśmy coś od pewnego "funduszu" - choć to mocno subiektywny punkt widzenia i są tacy, którzy nieco inaczej widzą ten aspekt.


RE: Przywitanie - Comtrader - 15-05-2019

Tu na RankProgressie oprócz oficjalnych akcjonariuszy i nas jest jeszcze jeden aktywny podmiot -  "fundusz nisko stabilizujący kurs" w sposób nieformalny kontrolowany przez Prezesa Jana.  Big Grin Big Grin Big Grin

I fundusz ten dotychczas orał, bronował i siał... no i mu wyrosło!
Czas aby rozpoczął zbiór - inaczej kontynuować będziemy my!
A drobne zwiększenie buforu bezpieczeństwa może się okazać dla nas istotne - szczególnie przy wzroście kursu.


RE: Przywitanie - stanisław - 16-05-2019

5 spółek na głównym ekranie i dopiero przed chwilą pierwsza się otworzyła ilością 1 sztuki ..  Jakieś fatum nade mną zawisło   :s :s


RE: Przywitanie - dark7 - 16-05-2019

(16-05-2019, 9:42)stanisław napisał(a): 5 spółek na głównym ekranie i dopiero przed chwilą pierwsza się otworzyła ilością 1 sztuki ..  Jakieś fatum nade mną zawisło   Confused Confused

Cześć,
bo Ty Staszek złe spółki wybierasz a na tych dobrych czaisz się jak Staszek na jeża licząc na kilka groszy tańsze zakupy gdzie potencjał jest kilkuset procentowy Smile


RE: Przywitanie - stanisław - 16-05-2019

(16-05-2019, 9:53)dark7 napisał(a):
(16-05-2019, 9:42)stanisław napisał(a): 5 spółek na głównym ekranie i dopiero przed chwilą pierwsza się otworzyła ilością 1 sztuki ..  Jakieś fatum nade mną zawisło   Confused Confused

Cześć,
bo Ty Staszek złe spółki wybierasz a na tych dobrych czaisz się jak Staszek na jeża licząc na kilka groszy tańsze zakupy gdzie potencjał jest kilkuset procentowy Smile

Heheh..  dobre :Smile  Same "wisienki " na torcie


RE: Przywitanie - Oxi - 16-05-2019

Stanisław Ty zawsze jak wchodzisz w spółkę to jest kompletny zanik obrotów ? Cool