Forum Rank Progress
Przywitanie - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Przywitanie (/showthread.php?tid=1)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Przywitanie - dark7 - 24-07-2019

(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka 

Pozdrawiam
Witaj Simon,
jak to się mówi lepiej późno niż wcale Wink
Jak coś to cena do zakupów bardzo dobra przynajmniej ja mam trochę wyższą średnią ale jak już wiesz my tu na 30-50% i tak nie czekamy więc nie ma się co na drobne rozmieniać  whisky


RE: Przywitanie - Comtrader - 24-07-2019

(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka 

Pozdrawiam

Witamy serdecznie.

Życzymy owocnego połowu i gratulujemy decyzji zarzucania sieci na tej głębinie...


RE: Przywitanie - Fido - 25-07-2019

(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka

Witaj Simon.
Kolejna osoba, która dzięki Darkowi trafiła tutaj z pokoju obok Smile


RE: Przywitanie - dark7 - 25-07-2019

(25-07-2019, 11:43)Fido napisał(a):
(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka

Witaj Simon.
Kolejna osoba, która dzięki Darkowi trafiła tutaj z pokoju obok Smile
Szkoda tylko że tam nie zarobiliśmy tyle na ile liczyliśmy - byłby teraz naturalny popyt  Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Przywitanie - simon - 25-07-2019

(25-07-2019, 11:43)Fido napisał(a):
(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka

Witaj Simon.
Kolejna osoba, która dzięki Darkowi trafiła tutaj z pokoju obok Smile

Czesc FIDO Smile

No jestem tu tez. Tylko po nauczce z Przeperly mam teraz wieksza ostroznosc. Choc tam sam przyznaje zlamalem tam kilka swoich zasad.
Teraz zwiekszylem dywersyfikacje i zobaczymy co bedzie.

Mam pytanie do wszystkich madrzejszych odemnie w temacie.
O co chodzi z ta kapitalizacja spolki - na Banku widze 53 mln.
A jesli dobrze zrozumialem to wartosc wszystkich Galerii jest cos ponad 600mln.
To oni nie sa wlascicielami tych galerii? Czy jest jakos inaczej sa ale nie dopisuja do kapitalu.
Jakos nie bardzo to rozumiem. Smile


RE: Przywitanie - dark7 - 25-07-2019

(25-07-2019, 12:45)simon napisał(a):
(25-07-2019, 11:43)Fido napisał(a):
(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka

Witaj Simon.
Kolejna osoba, która dzięki Darkowi trafiła tutaj z pokoju obok Smile

Czesc FIDO Smile

No jestem tu tez. Tylko po nauczce z Przeperly mam teraz wieksza ostroznosc. Choc tam sam przyznaje zlamalem tam kilka swoich zasad.
Teraz zwiekszylem dywersyfikacje i zobaczymy co bedzie.

Mam pytanie do wszystkich madrzejszych odemnie w temacie.
O co chodzi z ta kapitalizacja spolki - na Banku widze 53 mln.
A jesli dobrze zrozumialem to wartosc wszystkich Galerii jest cos ponad 600mln.
To oni nie sa wlascicielami tych galerii? Czy jest jakos inaczej sa ale nie dopisuja do kapitalu.
Jakos nie bardzo to rozumiem. Smile
53mln = 37mln akcji x kurs 1,432432... Smile

Dlatego ta wycena aż razi w oczy ale nic nie trwa wiecznie wcześniej czy później musi ruszyć ja liczę że z ogromnego niedowartościowania pójdzie w jakieś przeszacowanie chociaż na jakiś czas  whisky


RE: Przywitanie - stanisław - 25-07-2019

(24-07-2019, 8:05)simon napisał(a): Witam wszystkich

Ja zupelnie nowy w temacie ale, informacje od Darka sa na tyle ciekawe, ze troche sie zaangazuje w Ranka 

Pozdrawiam


Witaj Smile


RE: Przywitanie - Oxi - 25-07-2019

"To oni nie sa wlascicielami tych galerii? Czy jest jakos inaczej sa ale nie dopisuja do kapitalu."
najlepszy tekst ostatnich czasów  Big Grin   .........i najlepsza reklama w sumie Brawo_1

Może świeża krew odczaruje kurs Emoty024 i tylko pozazdrościć  absurdalnych cen zakupu

Witamy i czujcie się jak u siebie he he Happy


RE: Przywitanie - simon - 26-07-2019

Tak troche grzebie jak mam czas.
Na wikipedii znalazlem taki wpis:

''W latach 2001 – 2012 Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych, m.in. wielkopowierzchniowe centra handlowe, w tym wybudował 7 własnych galerii handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy oraz sprzedanych już obiektów w Kaliszu, Kłodzku, Zamościu i Zgorzelcu.''

Wyglada na to, ze trzy galerie sa ich wlasnoscia i je wynajmuja. Reszte odsprzedali.
Tylko czy wikipedii mozna ufac?

Pozdrawiam wszystkich


RE: Przywitanie - dark7 - 26-07-2019

(26-07-2019, 7:49)simon napisał(a): Tak troche grzebie jak mam czas.
Na wikipedii znalazlem taki wpis:

''W latach 2001 – 2012 Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych, m.in. wielkopowierzchniowe centra handlowe, w tym wybudował 7 własnych galerii handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy oraz sprzedanych już obiektów w Kaliszu, Kłodzku, Zamościu i Zgorzelcu.''

Wyglada na to, ze trzy galerie sa ich wlasnoscia i je wynajmuja. Reszte odsprzedali.
Tylko czy wikipedii mozna ufac?

Pozdrawiam wszystkich

W sumie taki mają model biznesowy żeby budować i sprzedawać co nie znaczy że zanim sprzedadzą nie mogą zarabiać i spokojnie negocjować cenę.
Z działającym biznesem i to jeszcze wychodzącym na ++ zawsze łatwiej znaleźć kupca i cena też będzie wyższa.