Forum Rank Progress
Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne ciekawe spółki (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Początkujący - 14-01-2022

Witamy w klubie Com...Smile


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 15-01-2022

(14-01-2022, 21:10)Początkujący napisał(a): Witamy w klubie Com...Smile

Hmm... pamiętajmy jednak, że dziś łatwiej chłopu jechać na Olimpiadę i wygrać złoty medal w biegu kobiet niż niezaszczepionemu zagrać w Australian Open.   Angel


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Początkujący - 15-01-2022

I tego Com się boję bo cenię swoją wolność i nie dam jej sobie odebrać...

Warto go posłuchać...

https://brandnewtube.com/watch/michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown-covid-19-coronavirus-quarantines-masks-curfews-vaccine_xpTlqu6xiCDIRND.html

Na Facebooku i YouTube jest usuwany


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - gracz - 15-01-2022

(14-01-2022, 17:27)Oxi napisał(a): Dla mnie , chemika, osoby z tzw ścisłym umysłem podstawą jest logika i dociekliwość....i to niestety ciągle nie pozwala mi się zaszczepić. Dzięki za kolejny materiał dający nadzieję i oparcie swojej postawy w tym poprawnym politycznie i medycznie zakłamanym świecie.

Brawo, mieszkam na wsi, jestem troche niezalezny,od samego poczatku mowilem wszystkim wokoł ze to wał, ze covid stworzono po to aby nalozyc nam kaganiec w postaci sanitaryzmu i kodów. Kto mnie posluchal wyleczyl sie amantadyna jak ja i jest zdrow choc moze bylaby to grypa kto to odrozni he,he,.Kto nie uwierzyl sie zaszczepil i juz narzeka bo powychodzily jakies chorubska i zajadaja sie lekami .Jesli ktos mnie pyta mowie, zwlekaj nic nie musisz.Licze na to ze to sie rypnie ale jestem przygotowany ze bede mniejszoscia.

Ciesze sie ze jestem w klubie. Smile

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=270403071849832

Ale cos czuje ze covid to jedna z pierwszych pułapek na nas zastawionych ,wszystko po to aby człowieka odczłowieczyc.

Skoro tu tyle szurów i płaskoziemców proponuje dobra strone Białczynskiego
https://bialczynski.pl/


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Początkujący - 15-01-2022

Człowiek przyciśnięty do muru walczy... nie mając nic do stracenia... Ja nie bronię nikomu się szczepić więc nikt nie powinien podważać mojej decyzji...


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 16-01-2022

Zadziwiające jak tu się dobraliśmy.  Cool

Ja generalnie nie jestem antyszczepionkowcem w poprawnym tego słowa rozumieniu. Szczepienia to ogromne osiągnięcie ludzkości, które pozwoliło na wyeliminowanie wielu groźnych chorób.
Po prostu uważam tylko, że preparaty, które powstały w kilka miesięcy po wybuchu pandemii Covid-19 nie są i nie powinny nawet szczepionkami być nazywane. 
Przy ich powstaniu i wdrożeniu do masowego stosowania połamano wszelkie zasady.
W marcu/kwietniu 2020 w mediach mainstreamowych mówiono nam, że szczepionki to kwestia co najmniej 3 lat (i słusznie, bo to minimalny czas potrzebny na ich testowanie!) - tymczasem w październiku/listopadzie 3 główne koncerny farmaceutyczne już miały szczepionki (i to o dziwo wszystkie w nowej technologii mRNA). Oczywiście badania ich długofalowego wpływu ograniczono do minimum i wciąż są najszerzej prowadzonym eksperymentem medycznym w historii ludzkości.

Poza tym... dziwne to szczepienia, które nie realizują swoich podstawowych celów, tzn.:
- nie chronią przed zachorowaniem, 
ani 
- nie przerywają transmisji !!!

Przecież nawet mainstream dziś już przyznaje to oficjalnie! 
Teraz narracja jest taka, że mamy się szczepić w celu zapewnienia sobie... łagodnego przebiegu choroby.

Natomiast zwracam Waszą uwagę na elementarny brak logiki w tej ostatnio zmienionej narracji.
Bo skoro zaszczepieni są nosicielami, chorują i zarażają (czego dziś nikt już nie ukrywa!) to po jaką cholerę jakakolwiek segregacja ???
Jaki cel mają zakazy, paszporty covidowe i preferencje dla zaszczepionych ???
To się kupy nie trzyma - po prostu!

I jeszcze coś co znam z autopsji.
Koncerny farmaceutyczne to dziś najpotężniejsze organizacje lobbingowe świata, żeby nie napisać wprost... przestępcze. 
Korumpowanie lekarzy i polityków to dziś po prostu podstawowa forma ich działania! 
Producenci broni to przy nich gentelmani.

Ja osobiście 2 razy chorowałem na poprzednie warianty (w 2020 i w 2021 r.) i na Omikrona ostatnio (uporczywy katar tylko) - i było dokładnie tak samo jak w przypadku wszystkich (!!!) moich zaszczepionych znajomych!  
   


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Początkujący - 16-01-2022

W samo sedno Com... Jak napisałem powyżej to dla mnie niech każdy robi co chce szczep się, nie szczep sie Twój wybór. Jestem natomiast PRZECIWNY ograniczaniu ludzkich swobód bo to jest najbardziej niepokojące w tym wszystkim. Jeszcze rozumiem gdyby te szczepionki tak jak Com napisał robiły robotę i wstrzymywały transmisję oraz chroniły przed zachorowaniem... Jednka tego NIE robią a ludzie nawet po 3 dawkach chorują i to ciężko a procentowo (bez robiena statystycznego "czary mary") wychodzi że osoby zaszczepione chorują praktycznie tak samo jak niezaszczepione... Jaki więc sens ma segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych, jaki sens ma ograniczanie swobód ludzi niezaszczepionych, piętnowanie ich przez jakiś pismaków jako "gorszy sort" to się logicznie kupy nie trzyma... Dodam tylko że na 7 900 000 000 ludzi na Świecie zmarło z powodu covidu uwaga! 5 500 000 to jest 0,0696% (oczywiście współczuję tym osobom oraz ich rodzinom bo śmierć bliskich to wielka tragedia zawsze) i to nie w rok jak podaje się np statystyki dla grypy a w ciągu ponad 2 lat więc roczna umieralność na covid to mniej niż 0,0348%...
Wielu lekarzy (nie tych z nagłówków gazet i głownych wiadomości w tv) jest przerażona faktem przymusu szczepień szczepionkami których długofalowe efekty uboczne nie są znane i mówią oni jak jeden mąż że jeżeli już szczepić to tylko i wyłącznie ludzi z grupy ryzyka bo przeciętny, zdrowy człowiek jest w stanie przeżyć covid bez pomocy szczepionek dlaczego więc tak usilnie "ktoś" stara się wyszczepić całą populację znacząc każdą osobę jak bydło za pomocą jakiś paszportów szczepionkowych które z biegiem lat mogą stać się wspaniałym narzędziem do podporządkowywania i manipulacji każdą pojedyńczą osobą... Ja nie jestem przeciwko nowym lekom, wynalazkom naukowym etc... Moje największe zaniepokojenie wzbudza fakt odbierania ludziom wolności po malutkim kawałeczku od początku tej pseudo pandemii...

Taki jeszcze mały szczegół w ciągu ostatnich miesięcy w UK gdy na covid umierało po 200 osób (jeżeli umrzesz 28 dni od pozytywnego wyniku na covid bodajże to z automatu masz klepnięty covid w akcie zgonu) to na raka umierało np po ponad 400 osób...


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 16-01-2022

Novak Djokovic nie zagra w Australian Open i nie obroni tytułu.

Cyt.: 
Minister ds. imigracji Alex Hawke zdecydował się cofnąć wizę Djokovicowi, ponieważ jego zdaniem obecność niezaszczepionego zawodnika może sprowokować sprzeciw wobec szczepień przeciwko COVID-19 w kraju. 
Sędziowie jednogłośnie oddalili apelację tenisisty. 
Jak podkreślił sędzia James Allsop, zadaniem sądu było rozważenie, czy decyzja podjęta przez Hawke'a była niezgodna z prawem, irracjonalna lub nieuzasadniona. 

Uzasadnienie ministra rządu Australii skandaliczne ale przynajmniej... szczere. 
I rzeczywiście - nie można mu zarzucić irracjonalności z (bez ogródek!) ujawnionego punktu widzenia...  

Tak więc to co napisałem wczoraj (że czasy takie, iż łatwiej chłopu jechać na Olimpiadę i wygrać złoty medal w biegu kobiet niż niezaszczepionemu zagrać w Australian Open) stało się już potwierdzonym faktem.   [Obrazek: angel.gif]


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 16-01-2022

Europejska Agencja Leków (EMA) ostrzegła, że regularne przyjmowanie dawek przypominających szczepionki przeciw Covid-19 może niekorzystnie wpłynąć na odpowiedź immunologiczną - donosi agencja Bloomberg.

Regularne przyjmowanie dawek przypominających szczepionki przeciw Covid-19 co cztery miesiące może ostatecznie osłabić odpowiedź immunologiczną i być męczące dla ludzi – oceniła Europejska Agencja Leków (EMA). 



Europejska Agencja Leków ocenia, że kolejne dawki mogą być... męczące dla ludzi?
No jaja jakieś.  Tongue
Przelewy od Pfizera, Moderny, Astra-Zenecki i J&J im nie wpłynęły?  Cool

Widzieliście komentarz Horbana dotyczący tego ostrzeżenia?
Cyt.: 
- Tego nie wiemy. To jest ostrzeżenie i to trzeba badać. 
Jesteśmy na tym etapie, kiedy badamy zachowania układu immunologicznego – powiedział prof. Horban.

Ekspert też dodał, że układ immunologiczny jest "niesłychanie skomplikowany", więc badania są prowadzone nad wybiórczymi elementami.

- Na podstawie tych wybiórczych badań staramy się wyciągnąć wnioski generalne. Wiemy, co się dzieje po trzeciej dawce - mówił profesor.

Prof. Horban podkreślił, że żadnej szczepionki nie można podawać w nieskończoność. - U części osób może to spowodować reakcje autoimmunologiczne. Ale to wszystko są dywagacje i nie jest to mówienie wprost: Nie szczepcie się ludzie. Odwrotnie: Szczepmy się! Pierwsza, druga, a po kilku miesiącach trzecia dawka - powiedział prof. Andrzej Horban.

To może profesorze Horban najpierw wnikliwie przebadajcie, a raczej pozwólcie przebadać innym w normalnych ugruntowanych terminach a dopiero później agitujcie, przymuszajcie i szczepcie na potęgę, co?


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - rank_asbis - 17-01-2022

Cytat:Skoro tu tyle szurów i płaskoziemców proponuje dobra strone Białczynskiego

https://bialczynski.pl/

Przestań przejmować ich narrację obracającą wszystko do góry nogami. To kowidianie są szurami i foliarzami, bo wierzą w bzdury nie mające nic wspólnego ani z nauką, ani z otaczającą rzeczywistością.
Noszą foliowe czapeczki czy tam maseczki, które nie chronią przed niczym a przy tym szkodzą, wstrzykują sobie co kilka miesięcy eksperymantalne preparaty, które nie chronią przed niczym a przy tym szkodzą oraz boją się nieistniejącego zagrożenia ze strony wirusa o śmiertelności grypy i na tej podstawie chcą, żebyśmy kupowali subskrypcję na prawa obywatelskie u Pfizera.

Cytat:Ja generalnie nie jestem antyszczepionkowcem w poprawnym tego słowa rozumieniu.
Po prostu uważam tylko, że preparaty, które powstały w kilka miesięcy po wybuchu pandemii Covid-19 nie są i nie powinny nawet szczepionkami być nazywane. 

Odpowiedni dobór słów jest podstawą skutecznej propagandy zakłamującej rzeczywistość. Jedne słowa mają zachęcać, a drugie odstraszać.
Jakbyś informował kowidian, że wstrzykują sobie preparat w nowej technologii w fazie testów i biorą udział w eksperymencie medycznym, to gwarantuję Ci że liczba chętnych byłaby radykalnie mniejsza. Kiedy nazwą to szczepionką, to ludzie mają wrażenie że chodzi o takie szczepionki, które przyjmowaliśmy w dziecinstwie.
Żeby ludziom nie przypominać, że "szczepią się" dziwnie dużo razy, nie używa się sformułowania trzecia szczepionka, tylko np. w Niemczech wybrano sobie modne, pozytywnie kojarzące się słowo Booster.
To samo jeśli chodzi o sformułowanie "liczba nowych zakażeń" zamiast "liczba pozytywnych testów". "Liczba pozytywnych testów" stymuluje do myślenia o ich wiarygodności, a także o korelacji liczby pozytywnych testów z liczbą w ogóle wykonanych testów.
Z drugiej strony są stosowane "słowobije" (za profesorem Wolniewiczem), które mają stygmatyzować i wykluczać, a także zniechęcać do poważnego traktowania danych osób lub zagadnień.
Jeżeli skrytykujesz politykę Izraela to jesteś antysemitą, a kiedy nie chcesz wykupić co kilka miesięcy subskrypcji na prawa obywatelskie u Pfizera to jesteś antyszczepionkowcem, co ma sugerować twój brak wiedzy i wykształcenia, ciemnotę, zabobonność i zaprzeczanie nauce, a w konsekwencji ma uzasadniać brak sensu rozmowy z tobą.
W Niemczech niezaszczepionych nazywa się "prawicowymi ekstremistami".

Cytat:Poza tym... dziwne to szczepienia, które nie realizują swoich podstawowych celów, tzn.:
- nie chronią przed zachorowaniem,

Nie chronią przed niczym, a dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo zachorowania. Nie mówiąc już o zawałach serca i skutkach długofalowych, które wyjdą przez następne lata.

Cytat:Natomiast zwracam Waszą uwagę na elementarny brak logiki w tej ostatnio zmienionej narracji.

W ostatnio zmienionej narracji?! a kiedy tam była jakakolwiek logika?

https://dailyexpose.uk/2022/01/14/triple-jabbed-account-for-4-in-5-covid-deaths/