Forum Rank Progress
Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne ciekawe spółki (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać (/showthread.php?tid=234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 19-01-2022

https://banbye.pl/watch/v_by86TvI38_n1

Ciekawostki z USA na kanwie utajnienia (na dziesiątki lat!) przez Pfizera dokumentacji o szczepionce.


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - dark7 - 19-01-2022

Ja dla zaszczepionych jestem antyszczepionkowcem dla anty covidowcem a tylko dlatego że próbuje temat jakoś zrozumieć i zadaje czasem niewygodne pytania.
Każdy jak tu jesteśmy ma "swoje przypadki" i wyłapuje te które dla danej opcji są wygodne. Ja też mam znajomego w szpitalu który akurat jest na pierwszej linii
i mówi że codziennie do szpitala przywożą "niedowiarków" którzy są przekonani że jako młodzi , zdrowi i wysportowani za chwilę ozdrowieją a cała ta nagonka to ściema.
Niestety wielu takich po 2-3 dniach szpital opuszcza w worku a nie na nogach. Kolega zaszczepił dzieciaka , cała klasa pojechałą na wycieczkę - oczywiście jak to na wycieczke
szaleństwo było a z powrotem zdrowi wrócili tylko ci co byli zaszczepieni i akurat tak się dziwnie stało że proporcje były tożsame z ilością zaszczepionych i nie.
Ci ludzie też mi mówią czy to przypadek ??
Więc reasumując teoretyzować możemy dowolnie , przytaczać przypadki w każdym kierunku tylko co to zmieni.
Tak swoją drogą dziwi mnie też że ta mania pogrążyła cały świat a były na początku kraje które chciały pójść inną drogą i jednak okazało się że musieli pójść w szczepienia.
Nawet nasz sympatyczny sąsiad Białoruś na początku udawali że Covid to ściema a teraz już chyba się narracja zmieniła.
Jak można zatem tak "ogłupić" wszystkie kraje świata i to często skonfliktowane ze sobą na śmierć i życie ?


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - stanisław - 19-01-2022

A tymczasem, czego nie dowiemy się z tv:
1. Bośnia i Hercegowina na skraju rozpadu po deklaracjach Milorada Dodika, Serbia, Albania i Chorwacja gotowe „na wszelki wypadek”, Turcja i Rosja przyglądają się z zaciekawieniem.
2. Turcja - inflacja 36%
3. Największym inwestorem w czarnomorskie porty Ukrainy (Mariupol) od dwóch lat są Chiny.
4. Chiny są także największym inwestorem w Albanii.
5. Samolot państwa NATO (brytyjski) z symboliczną pomocą dla Ukrainy z zakazem przelotu nad terytorium innego państwa NATO (Niemiec).
6. Biden czy Harris - kto w reelekcji Demokratów?
Bardzo trudno zrozumieć dlaczego polskie media tradycyjne pomijają te problemy.

7. Prezes Rankprogresu nie stosuje zasad dobrych praktyk.

Tylko wszędzie kurwa Covid i srovid whisky
 


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 19-01-2022

(19-01-2022, 8:21)dark7 napisał(a): Ja dla zaszczepionych jestem antyszczepionkowcem dla anty covidowcem  a tylko dlatego że próbuje temat jakoś zrozumieć i zadaje czasem niewygodne pytania.
Każdy jak tu jesteśmy ma "swoje przypadki" i wyłapuje te które dla danej opcji są wygodne. Ja też mam znajomego w szpitalu który akurat jest na pierwszej linii
i mówi że codziennie do szpitala przywożą "niedowiarków" którzy są przekonani że jako młodzi , zdrowi i wysportowani za chwilę ozdrowieją a cała ta nagonka to ściema.
Niestety wielu takich po 2-3 dniach szpital opuszcza w worku a nie na nogach.  Kolega zaszczepił dzieciaka , cała klasa pojechałą na wycieczkę - oczywiście jak to na wycieczke
szaleństwo było a z powrotem zdrowi wrócili tylko ci co byli zaszczepieni i akurat tak się dziwnie stało że proporcje były tożsame z ilością zaszczepionych i nie.
Ci ludzie też mi mówią czy to przypadek ??
Więc reasumując teoretyzować możemy dowolnie , przytaczać przypadki w każdym kierunku tylko co to zmieni.
Tak swoją drogą dziwi mnie też że ta mania pogrążyła cały świat a były na początku kraje które chciały pójść inną drogą i jednak okazało się że musieli pójść w szczepienia.
Nawet nasz sympatyczny sąsiad Białoruś na początku udawali że Covid to ściema a teraz już chyba się narracja zmieniła.
Jak można zatem tak "ogłupić" wszystkie kraje świata i to często skonfliktowane ze sobą na śmierć i życie ?

Darku... bardzo dobrze o Tobie świadczy fakt, że ważysz argumenty wszystkich stron i jesteś przez to postrzegany tak jak jesteś.
Ja naprawdę wśród znajomych nie mam nikogo, kto jakoś wyjątkowo ciężko przechodziłby Covid. 
Jedna osoba wymagała co prawda hospitalizacji, ale miała szereg chorób cywilizacyjnych (spora otyłość, bardzo wysoki cholesterol itp.), ale... była zaszczepiona.

Co do śmiertelności z powodu Covid-19...
Naprawdę nie przesadzajmy. Nikt rozsądnie myślący naszym polskim statystykom nie wierzy. Nawet mainstream je podważa. 
Zresztą... samo Ministerstwo Zdrowia publikuje przecież 2 liczby: mniejszą (zgony z powodu Covid) i dużo większą (zgony zarażonych z chorobami współistniejącymi). W nagłówkach, które nas straszą te liczby są sumowane!
Swoje też robi dla statystyk ten dodatek covidowy dla medyków... bo Polak okazji zarobku nie przepuści. 
Chyba wszyscy słyszeli o przypadku motocyklisty, którego ciało po śmiertelnym wypadku było bez głowy. Co zrobili ratownicy przybyli na miejsce? 
Szukali głowy (słusznie!) a po jej znalezieniu... zrobili test PCR (wtf???). Jeśli był pozytywny to jakie statystyki zasilił?

Co do ogłupienia wszystkich krajów. Ja mam jedną odpowiedź. Brzmi BIG PHARMA. 
Ogłupia kasa wykładana (bardzo często w sposób przestępczy!) przez potężne finansowo i wpływowe koncerny farmaceutyczne.
Każdy lekarz, każdy przedstawiciel medyczny i każda logiczna osoba, która miała z tym do czynienia doskonale wie o czym piszę...

Stasiu... 
Mogę naprawić i przywrócić Twój usunięty post?  Smile


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - gracz - 19-01-2022

Może o to chodzi żeby nas wszystkich podzielić i sklasyfikować,przecież zmierzamy do resetu gospodarek ,finansów,niemal wszystkiego istoty ludzkiej też, i cholera wie co sie z tego wyłoni. Jednak mam nieodparte wrażenie ze w tej chwili pod płaszczykiem tego wszystkiego toczy sie globalna gra to jak czyszczenie przedpola, rozstawianie figur przed czymś większym co ma nas dobić już całkowicie.


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - rank_asbis - 19-01-2022

(19-01-2022, 8:21)dark7 napisał(a): Tak swoją drogą dziwi mnie też że ta mania pogrążyła cały świat a były na początku kraje które chciały pójść inną drogą i jednak okazało się że musieli pójść w szczepienia.
Nawet nasz sympatyczny sąsiad Białoruś na początku udawali że Covid to ściema a teraz już chyba się narracja zmieniła.
Jak można zatem tak "ogłupić" wszystkie kraje świata i to często skonfliktowane ze sobą na śmierć i życie ?

Nie trzeba nikogo ogłupiać, rządy zwęszyły w tym swój naturalny interes. Można wszystkich wziąć za mordę w białych rękawiczkach, więc jest im to jak najbardziej na rękę.



Jeśli chodzi o jednogłośność, to tu od 2:17 też ciekawy przykład:

https://www.cda.pl/video/855729928


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - stanisław - 19-01-2022

(19-01-2022, 10:17)Comtrader napisał(a):
(19-01-2022, 8:21)dark7 napisał(a): Ja dla zaszczepionych jestem antyszczepionkowcem dla anty covidowcem  a tylko dlatego że próbuje temat jakoś zrozumieć i zadaje czasem niewygodne pytania.
Każdy jak tu jesteśmy ma "swoje przypadki" i wyłapuje te które dla danej opcji są wygodne. Ja też mam znajomego w szpitalu który akurat jest na pierwszej linii
i mówi że codziennie do szpitala przywożą "niedowiarków" którzy są przekonani że jako młodzi , zdrowi i wysportowani za chwilę ozdrowieją a cała ta nagonka to ściema.
Niestety wielu takich po 2-3 dniach szpital opuszcza w worku a nie na nogach.  Kolega zaszczepił dzieciaka , cała klasa pojechałą na wycieczkę - oczywiście jak to na wycieczke
szaleństwo było a z powrotem zdrowi wrócili tylko ci co byli zaszczepieni i akurat tak się dziwnie stało że proporcje były tożsame z ilością zaszczepionych i nie.
Ci ludzie też mi mówią czy to przypadek ??
Więc reasumując teoretyzować możemy dowolnie , przytaczać przypadki w każdym kierunku tylko co to zmieni.
Tak swoją drogą dziwi mnie też że ta mania pogrążyła cały świat a były na początku kraje które chciały pójść inną drogą i jednak okazało się że musieli pójść w szczepienia.
Nawet nasz sympatyczny sąsiad Białoruś na początku udawali że Covid to ściema a teraz już chyba się narracja zmieniła.
Jak można zatem tak "ogłupić" wszystkie kraje świata i to często skonfliktowane ze sobą na śmierć i życie ?

Darku... bardzo dobrze o Tobie świadczy fakt, że ważysz argumenty wszystkich stron i jesteś przez to postrzegany tak jak jesteś.
Ja naprawdę wśród znajomych nie mam nikogo, kto jakoś wyjątkowo ciężko przechodziłby Covid. 
Jedna osoba wymagała co prawda hospitalizacji, ale miała szereg chorób cywilizacyjnych (spora otyłość, bardzo wysoki cholesterol itp.), ale... była zaszczepiona.

Co do śmiertelności z powodu Covid-19...
Naprawdę nie przesadzajmy. Nikt rozsądnie myślący naszym polskim statystykom nie wierzy. Nawet mainstream je podważa. 
Zresztą... samo Ministerstwo Zdrowia publikuje przecież 2 liczby: mniejszą (zgony z powodu Covid) i dużo większą (zgony zarażonych z chorobami współistniejącymi). W nagłówkach, które nas straszą te liczby są sumowane!
Swoje też robi dla statystyk ten dodatek covidowy dla medyków... bo Polak okazji zarobku nie przepuści. 
Chyba wszyscy słyszeli o przypadku motocyklisty, którego ciało po śmiertelnym wypadku było bez głowy. Co zrobili ratownicy przybyli na miejsce? 
Szukali głowy (słusznie!) a po jej znalezieniu... zrobili test PCR (wtf???). Jeśli był pozytywny to jakie statystyki zasilił?

Co do ogłupienia wszystkich krajów. Ja mam jedną odpowiedź. Brzmi BIG PHARMA. 
Ogłupia kasa wykładana (bardzo często w sposób przestępczy!) przez potężne finansowo i wpływowe koncerny farmaceutyczne.
Każdy lekarz, każdy przedstawiciel medyczny i każda logiczna osoba, która miała z tym do czynienia doskonale wie o czym piszę...

Stasiu... 
Mogę naprawić i przywrócić Twój usunięty post?  Smile
Tak Com, spoko Smile)  Nie wiedziałem że tak możesz . Coś się popierd.. ło i skasowałem. Nie chciało mi się od nowa pisać . Big Grin


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 19-01-2022

Przywrócony czytelnie Stasiu.  Smile


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 19-01-2022

(19-01-2022, 9:20)stanisław napisał(a): A tymczasem, czego nie dowiemy się z tv:
1. Bośnia i Hercegowina na skraju rozpadu po deklaracjach Milorada Dodika, Serbia, Albania i Chorwacja gotowe „na wszelki wypadek”, Turcja i Rosja przyglądają się z zaciekawieniem.
2. Turcja - inflacja 36%
3. Największym inwestorem w czarnomorskie porty Ukrainy (Mariupol) od dwóch lat są Chiny.
4. Chiny są także największym inwestorem w Albanii.
5. Samolot państwa NATO (brytyjski) z symboliczną pomocą dla Ukrainy z zakazem przelotu nad terytorium innego państwa NATO (Niemiec).
6. Biden czy Harris - kto w reelekcji Demokratów?
Bardzo trudno zrozumieć dlaczego polskie media tradycyjne pomijają te problemy.

7. Prezes Rankprogresu nie stosuje zasad dobrych praktyk.

Tylko wszędzie kurwa Covid i srovid whisky
 

I Covid i srovid zresztą...  whisky

https://www.cda.pl/video/855729928

Niezłe Rank_Asbisie.  Smile
Inny pogląd "jest ekstremalnie niebezpieczny dla naszej demokracji".  Cool
A jaka jest definicja demokracji ???  Tongue


RE: Warto przeczytać, warto obejrzeć, warto... rozmawiać - Comtrader - 20-01-2022

Wrzucam, bo niegłupie.

https://banbye.pl/watch/v_9HBSTzzPdsQD

Tak się dzieje... naprawdę.
Słuchajmy lekarzy w chwilach ich szczerości... nim zostaną kupieni za pieniądze lub lukratywne szkolenia w "ciepłych krajach" i to z  osoba towarzyszącą!

Dokładam do pieca  Smile :
https://banbye.pl/watch/v_P2Xh0ybhYllY 

Hałata chyba wszyscy znacie - to były główny inspektor sanitarny.
Inteligentny facet - ja lubię go posłuchać.