Forum Rank Progress
GRX - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne ciekawe spółki (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: GRX (/showthread.php?tid=336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: GRX - dark7 - 11-07-2023

Zazdrośniki Smile
Jeszcze będziecie jechać z wiaderkiem po złoto do kopalni a każdy akcjonariusz legitymujący się co najmniej 50k akcji ma mieć 1 wiaderko rocznie gratis w ramach dywidendy Smile


RE: GRX - cisowianka - 11-07-2023

''...ma mieć 1 wiaderko rocznie gratis w ramach dywidendy'' - to brzmi jak plan.


RE: GRX - dark7 - 12-07-2023

(11-07-2023, 21:46)cisowianka napisał(a): ''...ma mieć 1 wiaderko rocznie gratis w ramach dywidendy'' - to brzmi jak plan.

Klepnięte na tajnym NWZA  Smile

A tymczasem :
Warszawa, 12.07.2023 (ISBnews) - GreenX Metals zażądała natychmiastowego, dobrowolnego wstrzymania obrotu swoimi akcjami na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX) w oczekiwaniu na ogłoszenie dotyczące pozyskania kapitału, podała spółka. Firma wystąpiła o wstrzymanie obrotu do czasu ogłoszenia na rynku informacji o powyższym lub do czasu rozpoczęcia obrotu na ASX 14 lipca 2023 r., w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W tym okresie obrót zwykłymi papierami wartościowymi spółki będzie kontynuowany w normalnym trybie na giełdach w Londynie i Warszawie.


RE: GRX - Comtrader - 12-07-2023

(12-07-2023, 8:03)dark7 napisał(a):
(11-07-2023, 21:46)cisowianka napisał(a): ''...ma mieć 1 wiaderko rocznie gratis w ramach dywidendy'' - to brzmi jak plan.

Klepnięte na tajnym NWZA  Smile

A tymczasem :
Warszawa, 12.07.2023 (ISBnews) - GreenX Metals zażądała natychmiastowego, dobrowolnego wstrzymania obrotu swoimi akcjami na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX) w oczekiwaniu na ogłoszenie dotyczące pozyskania kapitału, podała spółka. Firma wystąpiła o wstrzymanie obrotu do czasu ogłoszenia na rynku informacji o powyższym lub do czasu rozpoczęcia obrotu na ASX 14 lipca 2023 r., w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W tym okresie obrót zwykłymi papierami wartościowymi spółki będzie kontynuowany w normalnym trybie na giełdach w Londynie i Warszawie.

To nic dobrego Darku - te "pozyskanie kapitału" to wzrost liczby akcji, czyli... kolejne rozwodnienie.


RE: GRX - dark7 - 12-07-2023

Tomku swego czasu najlepiej zarabiało się z Rysiem na Petrolu , tutaj tak "dobrze" jeszcze nie ma więc dla mnie info obojętne - jak wiesz nie wiąże się z tą firmą ( przynajmniej nie tak jak byłem związany z RNK ) - jestem tu do ogłoszenia wyroku a pakiet obrotowy zarobił już kilka razy tak że nawet jakby niespodziewanie ktoś zgasił światło ( choć wolałbym nie bo trochę tego mam) to i tak wyszedłbym do przodu.
Na pewno nie siedzę na tych akcjach z jakiś wydumanych powodów i z marzeniami o potędze GRX Smile


RE: GRX - dark7 - 12-07-2023

Pakiecik obrotowy dobrany nawet z górką i czekamy na przełożenie wajchy Smile Chyba że uda się postraszyć i coś wpadnie poniżej 2,45 Smile


RE: GRX - cisowianka - 27-11-2023

Ajajaj. Mocno zdołował kurs. Mam nadzieję, że wyrok jest już blisko bo przyznam szczerze że kończy mi się cierpliwość.


RE: GRX - dark7 - 27-11-2023

(27-11-2023, 10:11)cisowianka napisał(a): Ajajaj. Mocno zdołował kurs. Mam nadzieję, że wyrok jest już blisko bo przyznam szczerze że kończy mi się cierpliwość.

No a jak Ci się skończy to co zrobisz ? Big Grin Big Grin
Spółka 0/1 albo rybka albo akwarium i tyle- obrót jest wywalić zawsze można tylko po co.
Jakbym nie wierzył że wyrok będzie korzystny to po prostu bym tego nie brał a bieżący kurs jest mało istotny - jakbym miał jakąś wolną gotówkę pewnie bym kupił
ale nie mam więc czekam grzecznie na wyrok.


RE: GRX - cisowianka - 27-11-2023

Po prostu patrzę jak uciekają mi cyferki i jest mi szkoda. Jak w życiu. Ach.


RE: GRX - stanisław - 27-11-2023

(27-11-2023, 10:17)dark7 napisał(a):
(27-11-2023, 10:11)cisowianka napisał(a): Ajajaj. Mocno zdołował kurs. Mam nadzieję, że wyrok jest już blisko bo przyznam szczerze że kończy mi się cierpliwość.

No a jak Ci się skończy to co zrobisz ? Big Grin Big Grin
Spółka 0/1 albo rybka albo akwarium i tyle- obrót jest wywalić zawsze można tylko po co.
Jakbym nie wierzył że wyrok będzie korzystny to po prostu bym tego nie brał a bieżący kurs jest mało istotny - jakbym miał jakąś wolną gotówkę pewnie bym kupił
ale nie mam więc czekam grzecznie na wyrok.

Tyle że może być tak, że zjebią do np. 1,5 , a po wyroku skoczy na 3-4 max. Wszyscy tu widzą 7-8-10 zł  Big Grin Tylko ciekawe , kto po tej cenie będzie chciał to odbierać, jak wszyscy którzy akcje posiadają w tej chwili , czekają właśnie na wyrok i "wielkie pieniądze "