Forum Rank Progress
GRX - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne ciekawe spółki (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: GRX (/showthread.php?tid=336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: GRX - dark7 - 21-12-2023

GRX znów minął się kursem z RNK.
Powolutku ale systematycznie rośnie , ostatnie zakupy robiłem po 2,12 a było jeszcze taniej to już trochę urosło.
Mogliby w końcu ten wyrok ogłosić Smile


RE: GRX - Comtrader - 21-12-2023

(21-12-2023, 12:41)dark7 napisał(a): GRX znów minął się kursem z RNK.
Powolutku ale systematycznie rośnie , ostatnie zakupy robiłem po 2,12 a było jeszcze taniej to już trochę urosło.
Mogliby w końcu ten wyrok ogłosić Smile

Darku... z kronikarskiej dokładności... póki co mijanka nie nastąpiła - Rank 2,53 zł, a GRX 2,5250 zł.  Cool
Ja stosunek wymiany 1:1 ja brałbym w ciemno, ale życzę Ci (i innym obecnym tu akcjonariuszom GreenX), bym nie miał racji przynajmniej w krótkim terminie...

A tak na marginesie... 
Darku, czy wobec głębokich zmian w Polsce oraz dekarbonizacyjnej polityki UE wierzysz w pozytywny (dla GRX) wyrok arbitrażu ?


RE: GRX - dark7 - 21-12-2023

Tomku, przecież jakbym nie wierzył w pozytywny werdykt to bym tych akcji nie kisił Smile Polityka polityką ale umów trzeba dotrzymywać
a jak się z tym ma problem to trzeba płacić - ubolewam tylko że to z naszych podatków ale tu akurat nic nie poradzę bo mając te akcje
lub nie nasze społeczeństwo zapłaci za tych nieudaczników którym tak ciężko odejść.

No z kronikarskiego punktu widzenia na zamknięciu masz rację ale dzisiaj można było trochę akcji GRX sprzedać po 2,57 a i ktoś ładny pakiecik RNK wystawił na S po 2,50 jak pewnie widziałeś Smile


RE: GRX - dark7 - 28-12-2023

https://bossa.pl/sites/b30fx/files/2023-12/document_analyst/20231227_analiza_techniczna_spolka%20dnia_GRX_DMBOS.pdf


RE: GRX - cisowianka - 29-12-2023

Tak jak pisałeś Darku wielokrotnie, tu liczy się tylko wyrok. Każdą analizę należy traktować jako ciekawostkę.


RE: GRX - dark7 - 29-12-2023

(29-12-2023, 16:23)cisowianka napisał(a): Tak jak pisałeś Darku wielokrotnie, tu liczy się tylko wyrok. Każdą analizę należy traktować jako ciekawostkę.

Wiadoma sprawa ale jak ktoś ma wolne środki to może wykorzystywać jakieś dołki. Z tego ostatniego udało mi się najniżej kupić po 2,12 a jakbym miał jeszcze wolną gotówkę mógłbym niżej no ale z pustego ... Tak więc kupując nawet pakiet obrotowy ze średnią 2,20 już można na nim sporo zarobić i czekać niżej na kolejne koło. Główny pakiet czeka sobie z boku choć jest w sumie coraz grubszy  Big Grin Big Grin


RE: GRX - cisowianka - 29-12-2023

Tu masz rację. Kółko zawsze mile widziane. Postępowanie zakończone rok temu więc wyrok coraz bliżej. Ja siedzę i czekam. Chociaż po ostatnich spadkach musiałem wszystko jeszcze raz sobie przypomnieć i się upewnić czy warto czekać.


RE: GRX - dark7 - 30-12-2023

(29-12-2023, 23:00)cisowianka napisał(a): Tu masz rację. Kółko zawsze mile widziane. Postępowanie zakończone rok temu więc wyrok coraz bliżej. Ja siedzę i czekam. Chociaż po ostatnich spadkach musiałem wszystko jeszcze raz sobie przypomnieć i się upewnić czy warto czekać.

Te spadki są właśnie po to żeby zasiać wątpliwość i pewnie w jakimś stopniu akcja się powiodła , trochę pewnie na GRX siedzi spółdzielni a oni nie lubią tak czekać z założonymi rękami Smile
Ja jak jest pięknie wywalam z 20-30k i sobie grzecznie czekam jak jest marazm i zwątpienie kilka razy się udało ale pewnie historia niebawem musi się jakoś zakończyć Smile
Jak to mówią "nic nie trwa wiecznie".


RE: GRX - cisowianka - 27-01-2024

Panie Darku ale żeby takie rzeczy w piątek. Ktoś bardzo nie chciał zostać bez akcji na weekend.


RE: GRX - dark7 - 27-01-2024

Pani Cisowianko tak to czasem bywa. Spółka 0/1 ja kolejny raz zrzuciłem balast nadmiarowych akcji więc każde rozwiązanie w poniedziałek mnie satysfakcjonuje. Czasami na próżno szukać logiki naszego banana bo jakby była to rnk teraz chodziłby po 7-12 zł a gdzie jest widzimy. Powiem szczerze że podświadomie trochę będę się dziwnie czuł jakby grx wywaliło na 10-15 zł i zostanę bez akcji. Znów trzeba będzie szukać czegoś podobnego a tutaj jest w miarę bezpiecznie i kilka niezłych kółek już udało się zrobić pakietem obrotowym ciągle go powiększając. Życie i tak napisze swój scenariusz ha staram się tylko żeby o mnie nie zapomniało.