Forum Rank Progress
GRX - Wersja do druku

+- Forum Rank Progress (https://rankprogress.prywatneforum.pl)
+-- Dział: Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne ciekawe spółki (https://rankprogress.prywatneforum.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: GRX (/showthread.php?tid=336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: GRX - Oxi - 08-02-2023

Plan zajebisty....ale mam nadzieję , że się nie spełni Tongue


RE: GRX - dark7 - 08-02-2023

(08-02-2023, 10:13)Oxi napisał(a): Plan zajebisty....ale mam nadzieję , że się nie spełni Tongue

Ważne że jest  Big Grin Big Grin Big Grin
Zapomniałem i tak tam dodać jeszcze 1 ważny punkt bo najpierw powinno JSW odbić do 75-85zł co najmniej żebym mógł to sprzedać co jak wariat kupiłem , odkupię wtedy ze 100k GRX które musiałem poświęcić przy spłacie OTP żeby nie robić straty na JSW . Więc dla mnie teraz może GRX kosztować w okolicy 2zł dopóki JSW nie odpali  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Więc modyfikując cały misterny plan :
JSW 80zł S -> GRX 2,10 K 
GRX 10,00 S -> RNK 1,70 K
RNK 10,00 S -> Bogaci

Knuje no i jaki prosty plan a jaki fajny  Big Grin Big Grin Big Grin


RE: GRX - rajan - 08-02-2023

A tymczasem:

Wersja pesymistyczna:
JSW 60-70
GRX ~2 do wyroku, po wyroku wybicie i zwała jakiej świat nie widział
RNK kisi się i kończymy rok w okolicach 1.8

Wersja optymistyczna:
JSW 70-80
GRX po wyroku 3-4
RNK ubija 2,5-3


RE: GRX - dark7 - 08-02-2023

Rajan nie ma rozmachu ten Twój plan Smile
Jak szaleć to szaleć , na JSW się dogadali to w godzinę z -3okk zrobiło mi się -16k jutro może już wyjdę na 0 albo nawet na plus Smile
Teraz szybka piłka i może odkupię GRX taniej niż sprzedałem bo najwięcej wypchnąłem na pokrycie OTP po 2,36 i jakoś mi się tym razem upiecze
bo szkoda byłoby psuć tak pięknie zaczęty rok.


RE: GRX - Comtrader - 09-02-2023

(08-02-2023, 19:50)rajan napisał(a): A tymczasem:

Wersja pesymistyczna:
JSW 60-70
GRX ~2 do wyroku, po wyroku wybicie i zwała jakiej świat nie widział
RNK kisi się i kończymy rok w okolicach 1.8

Wersja optymistyczna:
JSW 70-80
GRX po wyroku 3-4
RNK ubija 2,5-3

To i ja swoją wersję przedstawię:
JSW - nie prognozuję - spółka pisowskiego Skarbu Państwa w roku wyborczym to zły pomysł i nie dla mnie w żadnej cenie.

GRX - morganowi szulerzy mogą coś podbijać, ale w wysoką kwotę orzeczenia po prostu nie wierzę plus sądzę, że Polska nigdy żadnych pieniędzy GRX nie wypłaci, bo... nie musi - nie podpisała konwencji waszyngtońskiej. A w niezbędny do wypłaty wyrok polskiego Sądu po prostu nie wierzę.

Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.


RE: GRX - dark7 - 09-02-2023

Tomku masz utopijny plan Smile Prezes nie pozwoli żeby jego spółka była szanowana on ma zdiagnozowaną awersję do GPW.


RE: GRX - rajan - 09-02-2023

(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a): Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Rank wypłynął przy okazji GRX i trochę bujnęło kursem. Jest możliwość, że po zakończeniu przygody na GRX trochę akcjonariuszy przyjdzie tutaj Big Grin Pytanie tylko, kiedy to nastąpi.


RE: GRX - stanisław - 09-02-2023

(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a):
(08-02-2023, 19:50)rajan napisał(a): A tymczasem:

Wersja pesymistyczna:
JSW 60-70
GRX ~2 do wyroku, po wyroku wybicie i zwała jakiej świat nie widział
RNK kisi się i kończymy rok w okolicach 1.8

Wersja optymistyczna:
JSW 70-80
GRX po wyroku 3-4
RNK ubija 2,5-3

To i ja swoją wersję przedstawię:
JSW - nie prognozuję - spółka pisowskiego Skarbu Państwa w roku wyborczym to zły pomysł i nie dla mnie w żadnej cenie.

GRX - morganowi szulerzy mogą coś podbijać, ale w wysoką kwotę orzeczenia po prostu nie wierzę plus sądzę, że Polska nigdy żadnych pieniędzy GRX nie wypłaci, bo... nie musi - nie podpisała konwencji waszyngtońskiej. A w niezbędny do wypłaty wyrok polskiego Sądu po prostu nie wierzę.

Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Wybacz Tomasz..  o ile do pozostałych dwóch, tj. GRX i Ranka, nie będę się wypowiadał.. to jednak pisanie, że JSW "nie dla mnie po żadnej cenie" jest po prostu co najmniej dziwne Smile)  Bo rozumiem, że po 5 zł też byś tej spółki nie tknął , tylko dlatego że pod sztandarami PIS-u ? To jakiś obłęd Smile)  Widzisz.. paradoksalnie według mnie każda inna spółka ma większe szanse na bankructwo, niżeli te Skarbu Państwa. Rządy się zmieniają. Przeanalizuj sobie spółki Skarbu Państwa ,  ich wykresy i ogólnie jak wyglądały notowania na przestrzeni lat. Masz oczywiście prawo do takiego zdania, choć dla mnie tak jak już napisałem .. nie zrozumiałe zupełnie i śmieszne.  whisky Big Grin


RE: GRX - Comtrader - 09-02-2023

(09-02-2023, 9:05)rajan napisał(a):
(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a): Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Rank wypłynął przy okazji GRX i trochę bujnęło kursem. Jest możliwość, że po zakończeniu przygody na GRX trochę akcjonariuszy przyjdzie tutaj Big Grin Pytanie tylko, kiedy to nastąpi.

To prawda - też w tych kategoriach myślałem.
Ale jest jeszcze jedno pytanie... czy z GRX będzie z czym wracać...  Angel

Oby było, bo: 
po pierwsze kibicuję Darkowi (bo to niesamowicie porządny gość  Exclamation ) i Oxi (bo to urodzona spekulantka  Tongue ) i każdemu z Was, kto tego GRX-a ma, 
a po drugie bo spore kapitały tam odblokowane naprawdę mogą kurs Ranka odpalić.

(09-02-2023, 10:43)stanisław napisał(a):
(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a):
(08-02-2023, 19:50)rajan napisał(a): A tymczasem:

Wersja pesymistyczna:
JSW 60-70
GRX ~2 do wyroku, po wyroku wybicie i zwała jakiej świat nie widział
RNK kisi się i kończymy rok w okolicach 1.8

Wersja optymistyczna:
JSW 70-80
GRX po wyroku 3-4
RNK ubija 2,5-3

To i ja swoją wersję przedstawię:
JSW - nie prognozuję - spółka pisowskiego Skarbu Państwa w roku wyborczym to zły pomysł i nie dla mnie w żadnej cenie.

GRX - morganowi szulerzy mogą coś podbijać, ale w wysoką kwotę orzeczenia po prostu nie wierzę plus sądzę, że Polska nigdy żadnych pieniędzy GRX nie wypłaci, bo... nie musi - nie podpisała konwencji waszyngtońskiej. A w niezbędny do wypłaty wyrok polskiego Sądu po prostu nie wierzę.

Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Wybacz Tomasz..  o ile do pozostałych dwóch, tj. GRX i Ranka, nie będę się wypowiadał.. to jednak pisanie, że JSW "nie dla mnie po żadnej cenie" jest po prostu co najmniej dziwne Smile)  Bo rozumiem, że po 5 zł też byś tej spółki nie tknął , tylko dlatego że pod sztandarami PIS-u ? To jakiś obłęd Smile)  Widzisz.. paradoksalnie według mnie każda inna spółka ma większe szanse na bankructwo, niżeli te Skarbu Państwa. Rządy się zmieniają. Przeanalizuj sobie spółki Skarbu Państwa ,  ich wykresy i ogólnie jak wyglądały notowania na przestrzeni lat. Masz oczywiście prawo do takiego zdania, choć dla mnie tak jak już napisałem .. nie zrozumiałe zupełnie i śmieszne.  whisky Big Grin

Stasiu... 
Co złego jest w napisaniu, że spółka nie dla mnie? 
Ja przecież nie twierdzę, że nie jest tania! 
Nie twierdzę też że tak na logikę zapominając o polityce nie powinna kosztować zauważalnie więcej. Bo powinna.
Nie twierdzę też że nie będzie można na jej akcjach zarobić.
Ja tylko za duże ryzyka widzę szczególnie teraz - nic więcej.

Bo mamy określony kontekst polityczny i przede wszystkim czas - rok wyborczy!
Przypomnij sobie, że awersję do JSW przejawiałem jeszcze ponad rok temu, pamiętasz?


RE: GRX - stanisław - 10-02-2023

(09-02-2023, 21:27)Comtrader napisał(a):
(09-02-2023, 9:05)rajan napisał(a):
(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a): Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Rank wypłynął przy okazji GRX i trochę bujnęło kursem. Jest możliwość, że po zakończeniu przygody na GRX trochę akcjonariuszy przyjdzie tutaj  Pytanie tylko, kiedy to nastąpi.

To prawda - też w tych kategoriach myślałem.
Ale jest jeszcze jedno pytanie... czy z GRX będzie z czym wracać...  

Oby było, bo: 
po pierwsze kibicuję Darkowi (bo to niesamowicie porządny gość  Exclamation ) i Oxi (bo to urodzona spekulantka  Tongue ) i każdemu z Was, kto tego GRX-a ma, 
a po drugie bo spore kapitały tam odblokowane naprawdę mogą kurs Ranka odpalić.

(09-02-2023, 10:43)stanisław napisał(a):
(09-02-2023, 2:08)Comtrader napisał(a):
(08-02-2023, 19:50)rajan napisał(a): A tymczasem:

Wersja pesymistyczna:
JSW 60-70
GRX ~2 do wyroku, po wyroku wybicie i zwała jakiej świat nie widział
RNK kisi się i kończymy rok w okolicach 1.8

Wersja optymistyczna:
JSW 70-80
GRX po wyroku 3-4
RNK ubija 2,5-3

To i ja swoją wersję przedstawię:
JSW - nie prognozuję - spółka pisowskiego Skarbu Państwa w roku wyborczym to zły pomysł i nie dla mnie w żadnej cenie.

GRX - morganowi szulerzy mogą coś podbijać, ale w wysoką kwotę orzeczenia po prostu nie wierzę plus sądzę, że Polska nigdy żadnych pieniędzy GRX nie wypłaci, bo... nie musi - nie podpisała konwencji waszyngtońskiej. A w niezbędny do wypłaty wyrok polskiego Sądu po prostu nie wierzę.

Rank - kto jak nie ja ma być dyżurnym optymistą? W/g mnie w tym roku trwale i znacząco wychodzimy na ponad 4 zł i tam dopiero zacznie się prawdziwe zainteresowanie i stałe duże wolumeny. Z tym że... szarpać kursem może strasznie.

Wybacz Tomasz..  o ile do pozostałych dwóch, tj. GRX i Ranka, nie będę się wypowiadał.. to jednak pisanie, że JSW "nie dla mnie po żadnej cenie" jest po prostu co najmniej dziwne Smile)  Bo rozumiem, że po 5 zł też byś tej spółki nie tknął , tylko dlatego że pod sztandarami PIS-u ? To jakiś obłęd Smile)  Widzisz.. paradoksalnie według mnie każda inna spółka ma większe szanse na bankructwo, niżeli te Skarbu Państwa. Rządy się zmieniają. Przeanalizuj sobie spółki Skarbu Państwa ,  ich wykresy i ogólnie jak wyglądały notowania na przestrzeni lat. Masz oczywiście prawo do takiego zdania, choć dla mnie tak jak już napisałem .. nie zrozumiałe zupełnie i śmieszne.  whisky Big Grin

Stasiu... 
Co złego jest w napisaniu, że spółka nie dla mnie? 
Ja przecież nie twierdzę, że nie jest tania! 
Nie twierdzę też że tak na logikę zapominając o polityce nie powinna kosztować zauważalnie więcej. Bo powinna.
Nie twierdzę też że nie będzie można na jej akcjach zarobić.
Ja tylko za duże ryzyka widzę szczególnie teraz - nic więcej.

Bo mamy określony kontekst polityczny i przede wszystkim czas - rok wyborczy!
Przypomnij sobie, że awersję do JSW przejawiałem jeszcze ponad rok temu, pamiętasz?

Tomek generalnie to chodziło mi bardziej o tą część zdania którą napisałeś, a w odpowiedzi już jej nie przytoczyłeś.. mianowicie - po żadnej cenie  Exclamation Idea Big Grin Tylko to mnie rozbawiło i jest dla mnie nie zrozumiałe Smile)))  Reszta , ok.