Forum Rank Progress
Witaj! Logowanie Rejestracja
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
Forum Rank Progress › Dział otwarty - widoczny dla każdego ( bez logowania) › Inne ciekawe spółki v
1 2 Dalej »

GRX

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb normalny
GRX
Comtrader Offline
Administrator
********
Liczba postów: 3,916
Liczba wątków: 14
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 33
#38
23-01-2023, 21:06
(23-01-2023, 18:46)dark7 napisał(a):
(23-01-2023, 18:02)Comtrader napisał(a):
(23-01-2023, 15:55)dark7 napisał(a): Masz rację Tomku mniej trzeba jednak uważać na GRX bo tu sprawa czysta i klarowna albo wóz albo przewóz a na RNK to teraz kurs  może rosnąc ( chociaż początkowy impet został wygaszony) a może znów opadać pod własnym ciężarem Smile
Ja czekam na RNK i przy 1,20 wchodzę a kiedy to będzie nie mnie decydować tylko pomrocznemu prezesowi Smile
Tomku tak przy okazji nie wiem czy to dobry pomysł żebyś o 3 w nocy pisał na GRX bo jeszcze ktoś pomyśli że się czaisz na te akcje

No widzisz... różnica między nami taka, że ja na GRX po 1,20 zł nie czekam, a nawet więcej... nie życzę obecnym akcjonariuszom takiego kursu! 
Kilku fajnych ludzi ma te akcje (wśród nich Ty, czy nasza Oxi) i autentycznie chciałbym byście tam zarobili i to grubo - również z egoistycznych pobudek (po sprzedaży GRX po dychaczu Ranka bez oporów do 4 zł pociągnięcie).  Tongue

Natomiast szanse na zarobek na GRX inwestorów indywidualnych (a nie spekulantów) w kontekście czekania do orzeczenia wspólnie z największymi światowymi szulerami oceniam marnie i informuję jakie historyczne przesłanki mną kierują.

Wiem... każda spółka to inna historia, ale... mechanizmy historycznie jakoś łudząco podobne.

Tomku różnica jest taka miedzy nami że ja nie chodzę po wątkach RNK i nie nadaje zwłaszcza o 3 w nocy - pomijając fakt że jak sam napisałeś parę osób  z tego forum ma te akcje i może ich to lekko drażnić. Zdanie swoje już opisałeś i po co męczyć historię dalej i tak nic nie zmienisz a wpływ na kurs masz taki jak ja czyli żaden.
Z tym RNK to oczywiście żarcik sytuacyjny bo jakby znów miał spadać do takiej kwoty pewnie strach byłoby łapać aczkolwiek sam wiesz że giełda chodzi swoimi drogami  a choć czasami masz wrażenie że prezesa coraz bardziej rozgryzasz możesz się  grubo mylić bo dobrze oboje wiemy że on akcjonariuszy ma w głębokim poważaniu i robi dobrze tylko dla siebie.

Ja na forum GRX nie polazłem sam z siebie.
Wywołano mnie tam do tablicy z nicku, a nawet dwóch.
Tamtejszy guru LivermoreGPW nawet czysto o mnie (a nie o GRX czy Ranku) post napisał.
Wcześniej tam w ogóle nie wchodziłem, a tym bardziej nie pisałem.

A Ty to Darku podobno w ogóle na śmieciowego Bankstera nie wchodzisz - ale jak widać masz wiedzę co, gdzie i nawet o której godzinie napisałem - nawet jeśli była to pojedyńcza odpowiedź. Przegląd sytuacji nie szwankuje!  Big Grin 

Co do późnej godziny... od północy moderacja Bankstera przeważnie już nie "moderuje" - wówczas mogę napisać coś, co po wysłaniu będzie żyło dłużej niż 1 minutę, a i IP mi nie banują tak błyskawicznie.
W dzień często jestem usuwany bez śladu prawie on-line - choć do kilku moich postów ostatnio już przyzwyczaiłem Jamesa i zostawia je na dłużej, bo wie że jak usunie te to... gorsze dostanie.  Tongue 

Nie piszę namiętnie na GRX. 
Nie zakładam tam wątków.
Staram się nawet nie wchodzić. 
Całą aferę wywołała drużyna ObserwatoRa, która skakała po obu spółkach i spowodowała, że teraz to już nawet moderator James na GRX pisze.  Tongue  

Po co w ogóle ta dyskusja o temacie pisania?
Czy ktoś Maxowi pod różnymi nickami zabrania u nas pisać?
Niechże pisze na zdrowie i to najlepiej z sensem.
Jak chcesz to i Ty Darku śmiało pisz na bankierowym wątku Ranka - obiecuję, że Ci tego nie będę wypominał!  Rolleyes

Czy ja w tych mimo wszystko nielicznych moich wpisach na GRX napisałem, że to crap, bankrut, czy że zmierza na groszówki?
Nie - bo większy wpływ gotówki może spowodować, że to nie będzie prawda.
Czy kłamię jeśli twierdzę, że kwota 4 mld zł jest póki co tylko (nadmuchaną - co też zrozumiałe i logiczne!) kwotą roszczenia jednej ze stron?
Czy nieprawdą jest, że w spółce akcjonariat instytucjonalny to JPMorgany i kilka innych spółek, których powiązań nikt nie prześwietlił nawet, a wcześniej o ile kojarzę przewalali te akcje m. in. od morganów? 

Prezes Mroczka jaki jest (jak dotąd przynajmniej) każdy widzi...
A akcjonariuszy ma aż za bardzo w dupie - póki co. I tym właśnie zwrócił moją uwagę!  Tongue  
Nie twierdzę, że go rozgryzłem ale wciąż go "gryzę".
Staram się rozumieć motywy i ścieżkę którą zmierza, ale na razie efekty mam mizerne.

Chcesz mi powiedzieć, że w GRX to macie Zarząd, którego przewodnim celem jest szczęśliwość i obrzydliwe bogactwo drobnych akcjonariuszy tej spółki ?  Big Grin

Tego Wam życzę!
Po czym... powrotu do macierzy!   Rolleyes
Szukaj
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
GRX - przez dark7 - 15-12-2022, 14:34
RE: GRX - przez rajan - 15-12-2022, 15:14
RE: GRX - przez dark7 - 15-12-2022, 15:31
RE: GRX - przez rajan - 15-12-2022, 15:36
RE: GRX - przez dark7 - 15-12-2022, 15:41
RE: GRX - przez rajan - 15-12-2022, 16:34
RE: GRX - przez dark7 - 15-12-2022, 16:37
RE: GRX - przez Comtrader - 16-12-2022, 2:55
RE: GRX - przez dark7 - 16-12-2022, 9:41
RE: GRX - przez stanisław - 16-12-2022, 10:02
RE: GRX - przez dark7 - 16-12-2022, 10:24
RE: GRX - przez dark7 - 16-12-2022, 23:30
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 11:39
RE: GRX - przez Oxi - 02-01-2023, 11:52
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 11:59
RE: GRX - przez cisowianka - 02-01-2023, 13:00
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 13:48
RE: GRX - przez cisowianka - 02-01-2023, 14:02
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 14:12
RE: GRX - przez MARK - 02-01-2023, 14:29
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 15:01
RE: GRX - przez cisowianka - 02-01-2023, 14:55
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 15:03
RE: GRX - przez MARK - 02-01-2023, 15:04
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 15:32
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 15:56
RE: GRX - przez rajan - 02-01-2023, 21:33
RE: GRX - przez dark7 - 03-01-2023, 8:25
RE: GRX - przez dark7 - 02-01-2023, 16:29
RE: GRX - przez Comtrader - 23-01-2023, 2:15
RE: GRX - przez dark7 - 23-01-2023, 8:38
RE: GRX - przez Comtrader - 23-01-2023, 14:04
RE: GRX - przez dark7 - 23-01-2023, 15:55
RE: GRX - przez stanisław - 23-01-2023, 17:07
RE: GRX - przez dark7 - 23-01-2023, 18:40
RE: GRX - przez Comtrader - 23-01-2023, 18:02
RE: GRX - przez dark7 - 23-01-2023, 18:46
RE: GRX - przez Comtrader - 23-01-2023, 21:06
RE: GRX - przez dark7 - 23-01-2023, 22:02
RE: GRX - przez Comtrader - 24-01-2023, 1:01
RE: GRX - przez rajan - 24-01-2023, 13:34
RE: GRX - przez dark7 - 24-01-2023, 16:39
RE: GRX - przez dark7 - 24-01-2023, 17:04
RE: GRX - przez Comtrader - 24-01-2023, 21:17
RE: GRX - przez rajan - 24-01-2023, 21:10
RE: GRX - przez dark7 - 24-01-2023, 21:35
RE: GRX - przez Comtrader - 24-01-2023, 19:30
RE: GRX - przez rajan - 24-01-2023, 21:18
RE: GRX - przez Comtrader - 25-01-2023, 1:18
RE: GRX - przez rajan - 25-01-2023, 9:01
RE: GRX - przez dark7 - 24-01-2023, 20:08
RE: GRX - przez dark7 - 24-01-2023, 21:28
RE: GRX - przez dark7 - 25-01-2023, 9:09
RE: GRX - przez rajan - 25-01-2023, 10:03
RE: GRX - przez dark7 - 25-01-2023, 10:07
RE: GRX - przez rajan - 25-01-2023, 10:46
RE: GRX - przez dark7 - 26-01-2023, 16:27
RE: GRX - przez rajan - 26-01-2023, 16:33
RE: GRX - przez dark7 - 25-01-2023, 12:41
RE: GRX - przez dark7 - 25-01-2023, 21:45
RE: GRX - przez dark7 - 25-01-2023, 21:47
RE: GRX - przez rajan - 26-01-2023, 9:34
RE: GRX - przez dark7 - 26-01-2023, 10:15
RE: GRX - przez dark7 - 26-01-2023, 17:10
RE: GRX - przez rajan - 26-01-2023, 17:14
RE: GRX - przez dark7 - 26-01-2023, 18:38
RE: GRX - przez Comtrader - 31-01-2023, 23:51
RE: GRX - przez walidator - 01-02-2023, 13:59
RE: GRX - przez Comtrader - 08-10-2024, 13:51
RE: GRX - przez stanisław - 09-10-2024, 14:13
RE: GRX - przez dark7 - 01-02-2023, 9:03
RE: GRX - przez dark7 - 01-02-2023, 14:03
RE: GRX - przez rajan - 02-02-2023, 17:41
RE: GRX - przez Comtrader - 02-02-2023, 19:33
RE: GRX - przez dark7 - 02-02-2023, 21:29
RE: GRX - przez Comtrader - 02-02-2023, 23:50
RE: GRX - przez dark7 - 02-02-2023, 23:58
RE: GRX - przez Comtrader - 03-02-2023, 0:51
RE: GRX - przez Comtrader - 03-02-2023, 22:22
RE: GRX - przez dark7 - 07-02-2023, 9:09
RE: GRX - przez Comtrader - 08-02-2023, 0:29
RE: GRX - przez dark7 - 08-02-2023, 8:14
RE: GRX - przez Oxi - 08-02-2023, 10:13
RE: GRX - przez dark7 - 08-02-2023, 10:29
RE: GRX - przez rajan - 08-02-2023, 19:50
RE: GRX - przez Comtrader - 09-02-2023, 2:08
RE: GRX - przez rajan - 09-02-2023, 9:05
RE: GRX - przez Comtrader - 09-02-2023, 21:27
RE: GRX - przez stanisław - 10-02-2023, 8:59
RE: GRX - przez stanisław - 09-02-2023, 10:43
RE: GRX - przez dark7 - 08-02-2023, 21:54
RE: GRX - przez dark7 - 09-02-2023, 8:58
RE: GRX - przez Comtrader - 14-02-2023, 18:03
RE: GRX - przez dark7 - 15-02-2023, 8:57
RE: GRX - przez Comtrader - 15-02-2023, 22:20
RE: GRX - przez dark7 - 16-02-2023, 0:15
RE: GRX - przez Comtrader - 16-02-2023, 0:35
RE: GRX - przez dark7 - 16-02-2023, 9:15
RE: GRX - przez Comtrader - 17-02-2023, 18:52
RE: GRX - przez dark7 - 18-02-2023, 0:48
RE: GRX - przez Oxi - 17-02-2023, 20:31
RE: GRX - przez stanisław - 17-02-2023, 20:48
RE: GRX - przez dark7 - 18-02-2023, 0:52
RE: GRX - przez dark7 - 27-02-2023, 16:26
RE: GRX - przez rajan - 28-02-2023, 9:45
RE: GRX - przez dark7 - 28-02-2023, 16:25
RE: GRX - przez stanisław - 02-03-2023, 9:46
RE: GRX - przez dark7 - 02-03-2023, 10:03
RE: GRX - przez dark7 - 02-03-2023, 10:11
RE: GRX - przez stanisław - 03-03-2023, 9:24
RE: GRX - przez dark7 - 03-03-2023, 9:32
RE: GRX - przez rajan - 03-03-2023, 10:34
RE: GRX - przez dark7 - 03-03-2023, 10:45
RE: GRX - przez Oxi - 02-03-2023, 10:25
RE: GRX - przez dark7 - 02-03-2023, 10:29
RE: GRX - przez rajan - 03-03-2023, 8:01
RE: GRX - przez dark7 - 05-03-2023, 12:15
RE: GRX - przez stanisław - 07-03-2023, 10:02
RE: GRX - przez dark7 - 07-03-2023, 10:33
RE: GRX - przez rajan - 07-03-2023, 12:11
RE: GRX - przez dark7 - 07-03-2023, 12:17
RE: GRX - przez rajan - 07-03-2023, 13:47
RE: GRX - przez dark7 - 07-03-2023, 14:14
RE: GRX - przez rajan - 07-03-2023, 17:36
RE: GRX - przez dark7 - 07-03-2023, 22:57
RE: GRX - przez rajan - 08-03-2023, 10:06
RE: GRX - przez dark7 - 08-03-2023, 10:23
RE: GRX - przez dark7 - 16-03-2023, 21:03
RE: GRX - przez rajan - 17-03-2023, 11:06
RE: GRX - przez Comtrader - 19-03-2023, 13:49
RE: GRX - przez dark7 - 17-03-2023, 11:46
RE: GRX - przez rajan - 17-03-2023, 14:07
RE: GRX - przez Początkujący - 18-03-2023, 10:55
RE: GRX - przez dark7 - 19-03-2023, 16:36
RE: GRX - przez Comtrader - 19-03-2023, 18:36
RE: GRX - przez dark7 - 19-03-2023, 21:32
RE: GRX - przez Comtrader - 19-03-2023, 22:37
RE: GRX - przez dark7 - 20-03-2023, 8:19
RE: GRX - przez rajan - 29-03-2023, 10:43
RE: GRX - przez dark7 - 29-03-2023, 10:58
RE: GRX - przez rajan - 06-04-2023, 9:53
RE: GRX - przez Comtrader - 08-04-2023, 13:11
RE: GRX - przez rajan - 28-04-2023, 8:34
RE: GRX - przez dark7 - 28-04-2023, 9:02
RE: GRX - przez rajan - 28-04-2023, 9:58
RE: GRX - przez dark7 - 29-04-2023, 8:31
RE: GRX - przez dark7 - 19-06-2023, 10:19
RE: GRX - przez dark7 - 19-06-2023, 10:48
RE: GRX - przez dark7 - 19-06-2023, 10:51
RE: GRX - przez dark7 - 19-06-2023, 10:52
RE: GRX - przez cisowianka - 19-06-2023, 11:09
RE: GRX - przez dark7 - 19-06-2023, 11:13
RE: GRX - przez dark7 - 20-06-2023, 8:58
RE: GRX - przez simon - 19-06-2023, 12:00
RE: GRX - przez cisowianka - 20-06-2023, 11:43
RE: GRX - przez dark7 - 22-06-2023, 13:27
RE: GRX - przez cisowianka - 22-06-2023, 13:39
RE: GRX - przez dark7 - 22-06-2023, 13:44
RE: GRX - przez cisowianka - 22-06-2023, 14:04
RE: GRX - przez dark7 - 23-06-2023, 8:41
RE: GRX - przez cisowianka - 23-06-2023, 13:03
RE: GRX - przez dark7 - 23-06-2023, 15:23
RE: GRX - przez rajan - 24-06-2023, 10:24
RE: GRX - przez cisowianka - 06-07-2023, 21:42
RE: GRX - przez dark7 - 07-07-2023, 14:03
RE: GRX - przez cisowianka - 10-07-2023, 8:01
RE: GRX - przez walidator - 10-07-2023, 12:35
RE: GRX - przez Comtrader - 10-07-2023, 13:15
RE: GRX - przez MARK - 10-07-2023, 21:19
RE: GRX - przez walidator - 10-07-2023, 22:56
RE: GRX - przez cisowianka - 10-07-2023, 21:31
RE: GRX - przez Comtrader - 11-07-2023, 1:27
RE: GRX - przez dark7 - 11-07-2023, 9:51
RE: GRX - przez cisowianka - 11-07-2023, 21:46
RE: GRX - przez dark7 - 12-07-2023, 8:03
RE: GRX - przez Comtrader - 12-07-2023, 10:43
RE: GRX - przez dark7 - 12-07-2023, 11:55
RE: GRX - przez dark7 - 12-07-2023, 14:09
RE: GRX - przez cisowianka - 27-11-2023, 10:11
RE: GRX - przez dark7 - 27-11-2023, 10:17
RE: GRX - przez stanisław - 27-11-2023, 11:05
RE: GRX - przez cisowianka - 27-11-2023, 10:40
RE: GRX - przez dark7 - 27-11-2023, 12:25
RE: GRX - przez stanisław - 27-11-2023, 13:10
RE: GRX - przez dark7 - 27-11-2023, 13:25
RE: GRX - przez cisowianka - 27-11-2023, 13:33
RE: GRX - przez dark7 - 06-12-2023, 12:29
RE: GRX - przez i stąd usunięty z Bankstera - 06-12-2023, 14:03
RE: GRX - przez cisowianka - 06-12-2023, 13:40
RE: GRX - przez cisowianka - 06-12-2023, 20:26
RE: GRX - przez dark7 - 06-12-2023, 21:57
RE: GRX - przez cisowianka - 06-12-2023, 22:33
RE: GRX - przez dark7 - 21-12-2023, 12:41
RE: GRX - przez Comtrader - 21-12-2023, 22:34
RE: GRX - przez dark7 - 21-12-2023, 22:58
RE: GRX - przez dark7 - 28-12-2023, 22:24
RE: GRX - przez cisowianka - 29-12-2023, 16:23
RE: GRX - przez dark7 - 29-12-2023, 17:11
RE: GRX - przez cisowianka - 29-12-2023, 23:00
RE: GRX - przez dark7 - 30-12-2023, 1:12
RE: GRX - przez cisowianka - 27-01-2024, 8:13
RE: GRX - przez dark7 - 27-01-2024, 9:19
RE: GRX - przez cisowianka - 27-01-2024, 9:59
RE: GRX - przez dark7 - 27-01-2024, 14:13
RE: GRX - przez dark7 - 08-10-2024, 7:17
RE: GRX - przez dark7 - 08-10-2024, 8:42
RE: GRX - przez dark7 - 09-10-2024, 18:27
RE: GRX - przez Comtrader - 10-10-2024, 21:03
RE: GRX - przez dark7 - 12-10-2024, 16:35
RE: GRX - przez dark7 - 13-10-2024, 18:57
RE: GRX - przez dark7 - 30-10-2024, 9:39
RE: GRX - przez Info - 09-09-2025, 19:09
RE: GRX - przez dark7 - 10-09-2025, 20:16

  • Pokaż wersję do druku
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  • Ekipa forum
  • Kontakt
  • Forum Rank Progress
  • Wróć do góry
  • Wersja bez grafiki
  • Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
  • RSS
Aktualny czas: 18-06-2026, 9:49 Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.