08-02-2023, 21:54
Rajan nie ma rozmachu ten Twój plan 
Jak szaleć to szaleć , na JSW się dogadali to w godzinę z -3okk zrobiło mi się -16k jutro może już wyjdę na 0 albo nawet na plus
Teraz szybka piłka i może odkupię GRX taniej niż sprzedałem bo najwięcej wypchnąłem na pokrycie OTP po 2,36 i jakoś mi się tym razem upiecze
bo szkoda byłoby psuć tak pięknie zaczęty rok.

Jak szaleć to szaleć , na JSW się dogadali to w godzinę z -3okk zrobiło mi się -16k jutro może już wyjdę na 0 albo nawet na plus

Teraz szybka piłka i może odkupię GRX taniej niż sprzedałem bo najwięcej wypchnąłem na pokrycie OTP po 2,36 i jakoś mi się tym razem upiecze
bo szkoda byłoby psuć tak pięknie zaczęty rok.
