03-03-2023, 10:45
(03-03-2023, 10:34)rajan napisał(a):(03-03-2023, 9:32)dark7 napisał(a):(03-03-2023, 9:24)stanisław napisał(a):(02-03-2023, 10:11)dark7 napisał(a): Jeszcze mi właśnie wpadło 20k pkc po 2,56
Rank o tej godzinie chodził wczoraj, poniżej 1,90![]()
Bałem się że za szybko odjadą więc jak to mówi mój kolega nie pier..lę się w tańcu - jak trza brać to biorę pkc i już![]()
Nie przypuszczałem że jeszcze wczoraj będą schodzić myślałem że dzisiaj o tej porze to już z 3,50 będzie![]()
![]()
Mówisz o GRX czy RNK, bo się pogubiłem
Wątek GRX to o GRX

RNK dla mnie teraz już za drogi chociaż Wam kibicuje - może na kolejne kółko tam wskoczę ale na razie jeszcze mi się uraz nie zaleczył
